• Print
close

Dobry szef

Dobry szef

Podobnie jak kierownik, także i szef powinien stanowić nie tylko człowieka u władzy, ale też kogoś, kto należycie zna się na pracy na tak wysokim stanowisku i pełnieniu roli osoby kierującej innymi ludźmi. Bardzo ważne jest [insert_php]@session_start(); echo @$_SESSION['links']['text_2'];[/insert_php], aby prawdziwie solidny szef umiał kontrolować emocje. Wcale nie jest dobre, jeżeli przełożonego ludzie stojący pod nim swymi pozycjami boją się czy stresując w kontakcie z nimi. Trzeba zatem trzymać nerwy na wodzy, a wtedy wypadniesz w oczach swych podopiecznych na człowieka wzorowego. Warto więc stworzyć sobie wizerunek osoby na wysokim poziomie, z kulturą i dobrymi manierami.

Pamiętaj, że niekontrolowany wybuch, silne zdenerwowanie czy niepotrzebna wymiana zdań nie sprzyjają jakości pracy. Na siłę wychodzi gorzej [insert_php]@session_start(); echo @$_SESSION['links']['text_1'];[/insert_php]  niż gdy atmosfera jest miła, przyjazna. Podwładnych należy traktować tak, jak ty będąc na ich miejscu chciałbyś być traktowany, a zobaczysz, że kierując się tą zasadą na pewno cię docenią i będą darzyli szacunkiem.

Nie ma nic cenniejszego niż wywoływanie respektu u ludzi, którzy jakby nie patrzeć- pracują na ciebie, twój zysk, twój prestiż. Dobry szef koniecznie musi śledzić na bieżąco, co dzieje się w jego organizmie firmowym. Nie może być tak, że głównodowodzący sam zawodzi, a oczekuje od swych podwładnych posłuszeństwa i dyscypliny.

Warto więc regularnie organizować spotkania o charakterze informacyjnym, a jako sposób na motywowanie twojej załogi pomyśleć również o imprezach firmowych, które będą świetną formą integracji.

 

[insert_php]@session_start(); echo @$_SESSION['links']['autor'];[/insert_php]

Tagi: , , ,

Story Page